Çok Kolay kazanabilirsiniz ! Evde kokulu taşlar yaparak satabilirsiniz

Kokulu taş tozu, kokulu taşların üretiminde kullanılan ham maddedir. İnce detaylar kolay şekilde elde edilebilmektedir. Yüksek alaşıma sahip olan kokulu taş tozu ile kolayca kokulu taşlar üretilebilmektedir. Alçıya benzeyen bir toz halinde bulunmaktadır. dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Artık günümüzde birçok bayan bu tarz dekoratif işlerle ilgilenerek kendilerine ek kazanç bile elde etmektedir. Sizlerde kokulu taş tozu ile dekoratif eşyalar yapabilirsiniz. Ama eğer ben uğraşamam derseniz birçok mağazada ya da internette bu tarz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çeşitli koku ya da renkler içeren bu hammadde kalıplara dökülerek istenilen obje elde edilebilmektedir. Hem estetik bir görünüm hem de hoş kokulu bir ortam sağlamanız mümkün olmaktadır. Ayrıca sevdikleriniz içinde çok güzel bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. Kokulu taş malzemesini internetten, sosyal ağlardan temin edebilirsiniz. Çok pütürlü ve mat bir görünüm olmamasına dikkat etmelisiniz.

 

KOKULU TAŞ TOZU İLE NELER YAPILABİLİR: İstediğiniz dekoratif malzemeyi yapabilirsiniz. Bebek şekeri, duvar saati, nikah şekeri, duvar süsleri.. . Artık kendi yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze kalmış bir tasarım. İstediğiniz modeli tasarlayıp yapabilirsiniz. Bu konuda sizin ihtiyacınız olan malzemeler ise şunlardır:

1-Kokulu taş tozu

2-Sıcak su

3-Karıştırmak için çubuk ve kap

4-Silikon kalıp

5-İsterseniz renkli boya

6-Esans bu konuda kendi parfümünüzü bile kullanabilirsiniz.

Malzemeleri buradan çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz

Kokulu Taş Tozu
İşte bütün bu malzemeleri karıştırın ve silikon kalıba özenli bir şekilde dökün. Yarım saat beklettikten sonra kokulu taşınız hazır olacaktır. Zaten herkesin de bildiği gibi alınan malzemelerin üzerinde kullanma talimatı bulunmaktadır. İşte bu talimatla da hareket ederek işinizi doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Taş çerçeveler yaparak istediğiniz şekilde boyayıp süslemeler yapabilirsiniz. Evinizde bulunan eski tokalardan ya da kurdelelerden kendinizce bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Kokulu taşınızı bitirdikten sonrada keyifle astığınız yerden seyredebilirsiniz. El emeği ürünler elde ederek isterseniz kendinize bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Çok basit malzemelerle yapabileceğiniz bu hoş kokulu dekoratif ürünler pek çok insanın ilgisini çekmektedir. Ham maddesini renkli tozlardan da alabilirsiniz. Kilo ile çok uygun fiyatlara internette bulabilirsiniz.

Kokulu Taş
Son zamanlarda inanılmaz bir şekilde kendisine ciddi bir piyasa oluşturan kokulu taşları sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Verdiğiniz hediyenin el emeğiniz ile oluşturulmuş olması sevdiklerinizi daha çok etkileyecektir. Her mesleğin bir eğitimi var ama bu işin bir okulu yok. İsteyen ve yapmak isteyen herkes başarabilir. Elinize aldığınızda mis gibi kokular yayan bu taşlar evlerinizde ferah ortamlar oluşturmaya yetecektir.

5 thoughts on “Çok Kolay kazanabilirsiniz ! Evde kokulu taşlar yaparak satabilirsiniz

  1. Evde kokulu taş işi yapmak istiyorum. 4 kisilik saglam bi ekibim var. Verilen siparisleri oldukca hızli bir sekilde yetistirebiliriz. Bu işe ihtiyacımız var.

  2. Bu işin kursuna gittim daha once satış da yapmistim. Simdi işe ihtiyacim var sizinle çalışmk isterim

  3. merhabalar kokulu taş için kalıplarım ve esanslarım var sizinle çalışmak isterim yardımcı olursnız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir