Bebek El ve Ayak İzi Çıkararak Para Kazanabilirsiniz

Son zamanlarda özellikle çokça çeşitlenen ve birçok alternatifi bulunan evde para kazanma yollarından bir diğeri de bebeklerin el ve ayak izlerini çıkarak kazanç elde etmek olsa gerek..
Özellikle günümüz anne baba adayları çocuklarına dair özel ve yeni şeyler yaptırmak için arayış halindeler. Bu arayışa bir de bebeklerin elleri ya da ayaklarının izlerini çıkartarak bunu bir tuval ya da çerçeveye aktarmak ve saklamak eklendi. Ailelerin taleplerine göre bebeklerin el ya da ayak izlerini alçı ile isterseniz üç boyutlu, isterseniz resim şeklinde ya da baskı boya gibi türlerde hazırlayıp bunu da çerçeveye uygulayarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

[pt_view id=”459810e3cc”]

Aileler için manevi değeri yüksek olan bu işten oldukça iyi bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Bebeklerden aldığınız el ya da ayak izlerinden farklı kompozisyonlar oluşturabilirsiniz ve aile için özel bir hale getirebilirsiniz. Birazcık sanatsal yönünüz varsa bu sizin için oldukça kolay olacaktır.
Renkli ya da renksiz siyah beyaz versiyonlarını yaparak müşterilerinize daha fazla tercih hakkı sunabilirsiniz. Yaptığınız ürüne ya da boyutuna emeğinize göre daha fazla bir ücret talep edebilirsiniz. İsterseniz eğer bebeğin belirli büyüme dönemlerine ait ayak ya da el izlerini alarak büyüme skalası şeklinde de bir tasarım oluşturabilir bu sayede daha yüksek bir fiyata daha özel bir tasarım da oluşturmuş olabilirsiniz. Bu da yine müşteri tercihine ve bütçesine göre değişim gösterecektir.

[smoothcategory catg_slug=”ek-gelir-imkanlari”]

One thought on “Bebek El ve Ayak İzi Çıkararak Para Kazanabilirsiniz

  1. Merhaba,resimle ilgili biriyim,öğretmen olduğum için boş zamanlarımda yapmaya çalışıyorum.Ek iş olarak bebek el ve ayak çizimi üzerinde çalışarak gelir elde etmek isterim.Bana dönüş yaparsanız sevinirim…Şimdiden teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir