E-kitap Yazarak Kazanç Elde Edin

Evinizde para kazanmanın son zamanlarda birçok yolu bulunmakta. İnsanlar yeteneklerine uygun olarak farklı kollarda kendilerine ek gelir sağlama peşinde. Her insanın farklı birçok yeteneği mevcuttur ve kendilerine sağladıkları iş imkanlarıyla bu yeteneklerini geliştirirler.
Son zamanlarda internet üzerinden, kişisel yayıncılık önemli bir oranda büyüdü. Siz de evinizde eğer biraz yazma yeteneğiniz varsa e- kitap yazabilirsiniz. Yazdığınız kitabınızın reklamını yapmanıza da gerek yok.
Kobo, Amazon, Barnes & Noble gibi internet mağazalarına yazdığınız kitapları satabilir, her satışta kitabın %70 komisyonunu alabilirsiniz. Bu siteler kişisel yayıncılık yapabileceğiniz web sayfalarından sadece birkaç tanesidir, daha bunun gibi birçok mecrada da e- kitaplarınızı satıp kendinize bir ek gelir sağlayabilirsiniz.
Bu gibi web siteleri üzerinden yılda milyonlarca e-kitap satılmaktadır. Yeteneğinize ve ilgilerinize göre istediğiniz türde kitap yazabilirsiniz, isterseniz bir yemek kitabı ister polisiye roman isterseniz bilim kurgu ya da ilginizin olduğu her hangi bir dalda, konu da e-kitaplarınızı yazabilirsiniz.


Evinizde e-kitap yazarak para kazanma kolay şartlarda, sizin daimi sürenizi almayacak, boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir gelir kaynağı olacak. Hem kendinizi geliştirip hem de para kazanacaksınız. Siz de bir yazar olarak adınızı duyurabilirsiniz. E-kitap yazarak kazanç elde etme yolu sadece ev hanımlarına değil, öğrencilere, çalışan bayanlara, emeklilere ve zamanı olan tüm insanlara, yazmayı seven tüm insanlara ek gelir sağlama imkanı olabilir.

4 thoughts on “E-kitap Yazarak Kazanç Elde Edin

  1. kalemime bu tip konularda güveniyorum aynı zamanda tashih, sosyal medya uzmanlığı ya da makale yazım işleri de olabilir.

  2. Daha önce yerel bir dergide haftalık öyküler çıkarırdım. Korku-psikoloji-gerilim öyküleri konusunda kendime güveniyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir