Evde Nikah Şekeri İşi

Bu Ek İşlerle İlgili Kişiler iseniz Lütfen Aşağıdaki Yorum Kısmından Konuya Yorum Atın ve Size Ulaşabileceğimiz Mail ve Numaralarınızı Bırakın …


[pt_view id=”459810e3cc”]

15 thoughts on “Evde Nikah Şekeri İşi

  1. Ailemle birlikte evde sabun paketlemek istiyoruz. İstanbul / Sultangazi’de ikamet ediyoruz. İrtibata geçerseniz seviniriz.

  2. Ailemle birlikte evde sabun, nikah şekeri vb paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul / Sultangazi’de ikamet ediyoruz. İrtibata geçerseniz seviniriz.

  3. Üniversite öğrencisiyim.Evde yapabileceğim bir iş arıyordum ve bu içeriği gördüm.Dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

  4. Karaman merkezde oturuyorum evde nikah şekeri kına paketleme işleri yapabilirim verilen şeket işi en muntazam sekilde yapılacaktır

  5. Ek işe ihtiyacım var bu ilanlara gördüm ve bir umut yazmak istedim nikah şekeri ve diğer paketleme işler için anahtarlık yapımı da olur.Elim el işlerine yatkın. Dönerseniz çok memnun olurum.Bayrampaşa\İstanbul da ikamet ediyorum.

  6. merhaba ben de evde ek iş yapmak zorundayım.bu işe gerçekten acil olarak ihtiyacım var.paketleme katlama etiketleme nıkah sekeri işi yaparım.zonguldak ereğli de oturuyorum.lütfen dönüş yapmanızı bekliyorum..

  7. İstanbul sarıyerde derbent’te ikametgah ediyorum. El becerimiz vardır. Kalabalık bir aileyiz mahallemizde bu işi yapabilecek çok sayıda kişiler var. Ekibimizle hazırız . Lütfen geri dönüş Yapın. Teşekkürler..

  8. Bu çok iyi bir iş bakın ben şöyle yaptım. Aldığınız malzemeler ile birkaç numune hazırlamalısınız. Her renk ve farklı modellerden oluşturduğunuz numunelerin fotoğraflarını çekerek işe başlayabilirsiniz. Fotoğrafladığınız şekerleri internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. İnstagram yada Facebook’tan yeni bir hesap oluşturarak ürünlerinizin fotoğraflarını yükle melisiniz. Hesaplarınıza sürekli olarak insanlar eklemeli ve takip etmelisiniz. İnstagram’dan yüklediğiniz fotoğraflara #nikahşekeri gibi etiketlemeler yaparak ürünlerinizin görünebilirliğini arttırmalısınız. Ne kadar çok etiketleme yaparsanız sizi o kadar çok kişi görebilmektedir. Siparişler gelmeye başladığında ise yetiştirebileceğiniz sayıda ve yetiştirebileceğiniz tarihi ayarlayarak sipariş almalısınız. Hazırladığınız siparişleri kargo şirketleri ile anlaşarak teslim edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir