Eviniz Çocuklara Oyun Odası Olsun..

Genellikle çoğu vaktini evde geçiren ve sıkılanlardan mısınız? Evde geçirdiğiniz vakitlerinizi biraz yorucu ama keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız ve bir de buna kendinize ait bir ek gelir de katmak istiyorsanız bu yazımızı okumalısınız.
Çocukları sevmeyen yoktur herhalde. Eğer evinizin bir odası müsaitse ve çocuklara ayırabilecek zamanınız varsa evinizin bir odasını çocuklar için oyun odasına dönüştürebilirsiniz. Günümüzde her aile küçük çocuklarını kreşe veremiyor, maddi ya da diğer nedenlerden dolayı. Fakat çocuklarının da ara sıra sosyalleşmesini istiyorlar. Çocuklara bakan annelerin bir işi çıktığı zaman çocuklarını güvenip bırakacakları yer arama sıkıntılarını da fazlaca çekiyorlar.


Siz de evinizin bir odasını çocuklara uygun oyun alanı olarak düzenleyerek evinize bu gibi durumdaki çocukları misafir edebilir ve bunu bir ek gelire dönüştürebilirsiniz. Hem ebeveynlere yardımcı olacak, hem de çocukların zaman zaman sosyalleşmesini sağlayan bir iş fırsatıdır. Eviniz müsait olduğu kadar ve kazandığınız müşterilere göre çocuk sayısı artabilir.
Sisteminizi kendinize göre ayarlayabilir, istediğiniz günlerde ve saatlerde de evinize çocuk kabul edebilirsiniz. İsterseniz günlük isterseniz de saatlik ücret alabilirsiniz. Size getireceği kazanç tamamen sizin elinizde.
Eğer çocuk eğitimi hakkında bilginiz varsa çocuklara farklı etkinlikler yaptırabilir ya da eğitim verebilirsiniz bunun için de ek bir ücret alabilirsiniz. Ekstra yapacağınız hizmetleri önceden ebeveynlerle konuşup alacağınız ücreti önceden belirlemelisiniz. Bu iş fırsatı sayesinde hem evinizde para kazabilecek hem de annelerin zaman zaman büyük bir problemini ortadan kaldırabileceksiniz.
[pt_view id=”459810e3cc”]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir