Güzel Bir Fikir . . . Kupta Mantı İş Fırsatı

Evinizde kazanç sağlayabileceğiniz iş imkanları arıyorsanız eğer kupta mantı işi yaparak kendinize güzel bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Türk mutfağında ünlü ve tüketimi oldukça fazla olan mantı sektöründen kendinize güzel bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eğer iş yapmak için belirli bir bütçe sermayeniz varsa eğer kupta mantı işinde bayilik alabilirsiniz. Bardakta mısır vb. gıdaların satıldığı gibi artık mantı firmaları stant açarak kupta mantı satarak da oldukça iyi kazançlar elde etmektedir. Eğer bayilik açacak bir sermayeniz yoksa, yine bu firmalar ile anlaşarak mantı sıkıp, dondurulmuş bir şekilde satışını yaparak siz de kazanç elde edebilirsiniz. Mantıların satış noktalarına dondurulmuş olarak sevk edilen mantılarınız ısıtılıp üzerlerine firmanın hazırlamış olduğu soslar ile müşterilere satışı yapılmaktadır.


[pt_view id=”459810e3cc”]

Kupta mantı satış işinde mantılarınızın güzel ve özenli olmasından başka standı kuracağınız da oldukça önemli. Eğer bayilik alacak olursanız standı kalabalık olan, özellikle turist çeken, ya da şehir merkezi gibi ya da alışveriş merkezleri gibi yerlerde konumlandırmanız daha fazla satış yapmanız ve daha çok kitlenin sizin mantılarınızdan haberdar olması için son derece önemlidir. Bu kupta mantı işinden ister bayilik alarak ister de mantılarını yaparak evinizde oldukça güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz. Büyük mantı firmaları son zamanlarda artık kupta mantı işi için stant açmaya, bayilik vermeye ve evde mantı yapacak çalışanlar arıyor, sizde bunu değerlendirebilirsiniz.


[smoothcategory catg_slug=”ek-gelir-imkanlari”]

One thought on “Güzel Bir Fikir . . . Kupta Mantı İş Fırsatı

  1. S.a ben harun cam kahraman marasta yasiyorum issizim esimde issiz evimde iki kardesim ve annemle yasiyorum 5 kisiyiz hizli ve gazla yapabiliriz tel no 05458277551

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir