Kalem Montajı Yaparak Evden Para Kazan

Zorlaşan hayat şartları hemen hemen herkesi ek iş yapmaya teşvik ediyor. Birçok kişi evde boş zamanını değerlendirmek için ek gelir arayışına giriyor.

Hal böyle olunca birçok firma evlere fason mal göndererek hem onlar için angarya olan işleri yaptırmak hem de maliyeti düşürmek için bu yolu tercih ediyor. Pek çok kişinin merak ettiği kalem montaj işi özellikle birçok firma tarafından sıklıkla evlere ek iş olarak verilmekle beraber, ev hanımlarının zevk alarak yaptığı evde yapılabilecek ek iş seçenekleri arasında yer alıyor.

[pt_view id=”459810e3cc”]
Eğer siz de evde ne iş yapabilirim diye düşünenlerdenseniz, kalem montajı işini de zevkle yapacağınızdan eminim. Özel bir yetenek gerektirmeksizin kolayca yapılabilen işler arasında yer alan bu işle, siz de hem boş zamanlarınızı değerlendirip hem de ek gelir sağlamanız mümkün. Peki bu işi nasıl mı yapacaksınız?
Kalem Montaj işi veren firmalar bu işi yapmak isteyenlerin evine kadar yapılacak işin malzemelerini getirip, hazır olan işi teslim alırlar. Kalem montaj işi çok seri yapılabilen bir iş olduğu için bu iş sayesin de ciddi kazanç elde etmek mümkündür. İşveren firma anlaşmaya göre isterseniz banka hesabınıza isterseniz kapıda ürün teslimatında elden nakit olarak ödeme yapmaktadırlar. Sizde küçük bir araştırma yaparak el becerinize uygun olan bu ve bunun gibi bir işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

[smoothcategory catg_slug=”ek-gelir-imkanlari”]

24 thoughts on “Kalem Montajı Yaparak Evden Para Kazan

 1. sakaryada ikamet ediyorum 21 yaşındayım hızlı ve temiz işçilikle çalışıyorum ve her türlü işi yaparım ilgilenirseniz sevinirim.

 2. istanbul üsküdarda oturuyoruz evde ekibmiz var.plastik bardak,çatal veya bıçak paketleme veya montaj işi yapmak istiyoruz.evde yapabileceğimiz bunun gibi işler arıyoruz acil olarak
  iletişim için:huseyinozkan1020@gmail.com
  şimdiden teşekkür ederiz

 3. 2 kişiyiz daha öncede kalem montajı yaptım. Öğrenciyiz. Alanya da ikamet ediyoruz
  Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

 4. 9 yıllık bi çalışma hayatım oldu artık ev hanımıyım ek yapmak zorundayım kızım için eğer ilgilenirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

 5. 9 yıllık bi çalışma hayatım oldu kayseride ikamet ediyorum artık ev hanımıyım ek yapmak zorundayım kızım için eğer ilgilenirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir