Kurutulmuş Meyve Satarak Para Kazanma

Piyasaya ve çoğunlukla tüketilen gıdalara uymak her zaman size kazanç olarak döner. Her mevsimde yoğun bir şekilde satılmaya devam eden kurutulmuş meyveleri ve meyve kabuklarını satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik pek de yorucu bir iş değil.
Meyve ve sebzeler mevsimlerinde ve özellikle de yetiştirildikleri yöreler de daha uygun fiyatta oluyorlar. Bulunduğunuz şehire ya da piyasaya göre mevsiminde toplu olarak aldığınız meyve ve sebzeleri kurutarak, satabilirsiniz. Oldukça da yüksek bir kazancı vardır, kurutulmuş meyve sebze satışında.


Özellikle portakal kabuğu, domates kurusu ciddi satış paylarına sahip. Gıda, kozmetik, sanayi ya da ilaç sektörü gibi sektörlerde ham madde olarak da kullanılabilen kuru meyve ve sebzeler, tüketiciler tarafından bireysel olarak da alınıyor. Tüketim alanı çok geniş bir yelpazeye sahiptir kuru meyve sebzelerin. Eğer kurutma için iyi koşullarda ve büyük bir yeriniz varsa, daha fazla kurutma işlemi yapıp yurt dışına ihraç ettirebilirsiniz.
Meyve sebzelerin kurutulma sürelerine göre değişmekler birlikte dört mevsim boyunca da mevsim meyvelerini kurutup satabilirsiniz. Şehrinizde bulunan pazarlarda, aktarlar da kolaylıkla satılacaktır. Meyvenin kendi fiyatının, kat kat üstüne satılır kurutulmuş meyveler. Tahmin ettiğinizden daha büyük bir pazar halinde. Siz de az çok demeden yapabildiğiniz kadarını yapıp evinize çok uğraş gerektirmeden kazanç elde edebilirsiniz. Çok yorulmadan ve tüm boş vakitlerinizi almayacak bir iş imkanıdır, meyve ve sebze kurusu satmak..
[pt_view id=”459810e3cc”]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir